Кризовий центр для жінок

Міська благодійна асоціація «Світло надії» заснувала центр адаптації для бездомних та колишніх засуджених ще у грудні 2011-го. Але необхідність відкриття ще одного подібного закладу - наголошують - стала очевидною вже за кілька місяців. До нового кризового центру, який планують обладнати у приміщенні колишньої ЖЕО № 12 на Половках, зможуть звертатися жінки: чи то раніше засуджені, чи безробітні, а також ті, які не мають житла або страждають від насильства у сім’ї. Тут полтавки та їхні діти зможуть скористатися допомогою психіатрів і педагогів. Окрім цього, центр влаштовуватиме їх на роботу.

Надія Тимошенко
заступник виконавчого директора БАВ «Світло надії»
«Жінка може навчитися протягом 2-3 місяців певній професії - швачка, користувач ПК, перукар. Також на базі центру ми плануємо відкрити соціальне підприємство, щоб люди змогли працювати і згодом повернутися до суспільно-корисного життя.»

Працівники благодійної асоціації говорять - жінки зможуть перебувати у закладі близько шести місяців, працювати - скільки завгодно. Спершу кризовий центр зможе прийняти до двадцяти жінок.

Світлана Буробіна
колишня засуджена, майбутній відвідувач кризового центру
«Звісно, краще за все тут жити. Тут допомагають, доглядають за дітьми, є робота.»

Ремонтні роботи у приміщенні майбутнього кризового центру вже розпочалися. Доброчинці сподіваються - заклад розпочне роботу вже влітку цього року.