Депутати команди Андрія Матковського почали звітувати про рік діяльності

Депутати команди Андрія Матковського розпочали звітуватися перед виборцями про рік діяльності. Олександр Глазов опікується мікрорайоном поблизу єврейського кладовища. Розповідає, - у зимовий період контролював розчищення доріг від снігу. Зараз найбільше хвилює питання громадського транспорту.

Олександр Глазов, депутат міської ради:

- Зроблено асфальтування доріг, створення взагалі доріг у тих участках де, їх взагалі ніколи не було. Деякі транспортні засоби не виходили на маршрут. Постійно тримав зв` язок з мешканцями та зв’язувався з транспортним відділом, питав звернення депутатське з проханням виправити всі помилки. Ми запланували спільно відвідати маршрут №6 до кінця вулиці Лугової.

А от депутат міської ради Віталій Павлій, прозвітував перед виборцями у Рибцях. Зібрались на дитячому майданчику, який планують відремонтувати. А протягом року особливу увагу приділяли асфальтуванню доріг.

Віталій Павлій, селищний голова Рибців, депутат міської ради:

- Вдалося 5 вулиць, хай вони і не довгі, але на 5 їх уже менше буде по асфальтуванню. Також вдалося нам доосвітлити вулиці і встановити 7 ліхтарів і 7 стовпів. Вроді це цифра маленька, а зважаючи на те, що їх там взагалі ніколи не було і це 2 дамби, де люди проходили, для мене це подія гарна.

Олександр Глазов та Віталій Павлій говорять, - зустрічаються з мешканцями округів постійно впродовж року, аби вислухати їх проблеми та пропозиції.