Члени робочої групи вирішили, які проекти «Бюджету участі» допускати до голосування

Про університет 3-го віку знову говорили на засіданні робочої групи з питань партиципаторного бюджетування. Відповідно до загальних засад «Бюджету участі», проект не можуть реалізовувати на базі університету. Тобто, приміщення, яке не є комунальною власністю, - говорить член робочої групи Олег Слизько.

Олег Слизько, член робочої групи «Бюджету участі» у Полтаві:

- До якогось одного проекту якийсь особливий підхід. Тоді давайте і тим дозволяти і проводити де вони хочуть. Це перше. Друге. Ви кажете, Юрій Анатолійович наступного року треба щось зміни вносити у положення. Як взагалі можна вносити зміни в положення, якщо сьогодні немає довіри до того, що депутатам дають, а що в кінці виходе.

Члени робочої групи підтримали пропозицію Олександра Глазова, виключити з проекту місце реалізації університет.

Олександр Глазов, член робочої групи «Бюджету участі» у Полтаві:

- Залишити у пункті реалізації місто Полтава «Інститут розвитку міста», бібліотеки міста Полтави та спеціально обладнані аудиторії.

Зі змінами проект допустили до голосування. Член робочої групи Олександр Глазов вдячний фахівцям «Інституту розвитку міста» за проведену роботу.

Олександр Глазов, член робочої групи «Бюджету участі» у Полтаві:

- Були відпрацьовані всі нюанси. І зроблений відповідно до всіх вимог бюджету участі і принципів. Дуже велика вдячність всім тим членам робочої групи, які підтримали варіант у тому, що це суспільний проект для міста і про те, що жодна приватна організація не може бути визначена у місці реалізації.

На доопрацювання відправляли і проект спортивно-розважальний комплекс «Левада». Його також допустили до голосування.

Назар Плохута, секретар робочої групи «Бюджету участі» у Полтаві:

- Адреса вказана бульвар Богдана Хмельницького, 20. по документам це зазначено, що це земельна ділянка, на якій реалізується арена. З автором було уточнення, він надав фотоматеріали, що це адреса, прив`язка до ділянки, там поряд є вільна ділянка, комунальна. Так що там ніяких питань не виникало.

Ознайомитись з проектами «Бюджету участі» та обрати за який голосувати можна на сайті міської ради.