Сергій Каплін: «Рішення депутатів обласної ради щодо роздачі нафтогазових родовищ фірмам російського олігарха без аукціону – не минеться без сліду»

Політик Сергій Каплін знову звернувся з позовом до суду на депутатів обласної ради. Адже полтавська обл. рада «роздала» нафтогазові родовища фірмам російського олігарха без аукціону. Більшість депутатів - говорить сергій Каплін - проголосували за ініціативу голови ради Олександра Біленького в унісон з фракією Рідне Місто Олександра Удовіченка надати спеціальний дозвіл на геологічне вивчення і дослідно-промислову розробку з подальшим видобуванням газу з родовищ Полтавщини фірмам, які належать російському бізнесмену Фуксу.

Сергій Каплін, позивач:

- Ми звертаємося до суду, аби у судовому порядку оскаржити рішення обласної ради про передачу цих родовищ російському олігарху. Хочу наголосити, що вартість тих родовищ складає приблизно 5 млрд. гривень, а російський олігарх пообіцяв надати соціальної допомоги мешканцям Полтавської області в обсязі всього 14 мільйони гривень. Наголошую, пообіцяв надати.

Також звертається до президента Зеленського, прем’єр-міністра Гончарука до депутатів як і більшості, так і опозиції, аби через їх рішення в рамках чинного законодавства було зупинено передачу таких родовищ.

Сергій Каплін, позивач:

- Хочу нагадати, що у свій час саме за моєї ініціативи і після надзвичайно серйозної боротьби нам вдалося провести у ВР законопроект, який дозволяє залишати на території полтавської області, мешканцям полтавської області частину ренти від видобутку нафти, газу у полтавській області. Ми сьогодні повинні констатувати - обласна рада після змін у ній з органами місцевого самоврядування перетворилася на штат по деребану надр Ураїни.

Сергій Каплін ділиться, - на справедливий суд не сподівається. Адже він очолюється сином голови фракції «Рідне місто», яка і підтримала таке рішення. Політик наголосив - готовий іти на апеляцію до Харкова та доводити свою правоту в інших судах України.