У Кременчуці суд першої інстанції засудив двох молодиків, які напали на подружжя пенсіонерів

У Кременчуці суд першої інстанції засудив двох молодиків, які напали на подружжя пенсіонерів

У березні 2018 року, близько 04:25, на зупинці громадського транспорту «Ринок» у м. Кременчук подружжя пенсіонерів чекали автобус. До них підійшли двоє молодиків і, вдаривши 84-річного чоловіка, забрали валізу з документами та особистими речами. На кілька хвилин потерпілий знепритомнів, а коли прийшов до тями, викликав поліцію. Патрульні знайшли нападників у дворі житлового будинку, один із них навіть заховався під чийсь автомобіль, але його помітили.

У ході досудового розслідування була встановлена причетність одного з молодиків до вчинення низки інших корисливих злочинів. Зокрема, упродовж липня 2017 – лютого 2018 років він зірвав із шиї кременчужанки  золотий ланцюжок; вкрав із магазину та ломбарду комп’ютерну техніку та мобільні телефони, пограбував неповнолітнього хлопчика та ще одну жительку Кременчука, спричинивши потерпілим понад 59 тисяч гривень збитків.

Автозаводським районним судом одного зловмисника засуджено до 5 років позбавлення волі без конфіскації майна. Іншого – до 7 років 2 місяців позбавлення волі без конфіскації майна.   

Вирок суду поки що не набув законної сили, так як Кременчуцька місцева прокуратура оскаржила його, вимагаючи для обох молодиків суворішого покарання. Про це повідомила пресслужба Прокуратури Полтавської області.