Депутати міської ради з команди Андрія Матковського продовжують звітувати перед виборцями

Команда Андрія Матковського постійно підтримує зв'язок з виборцями. Про це свідчить щорічний звіт. Розповів про зроблене і, спільно з мешканцями Ліску, визначив пріоритети на майбутній рік депутат міської ради Володимир Корчака.

Зінаїда Абакумова, голова селищного комітету с. Лісок:

- Ми відчуваємо віддачу, він не тільки депутат міської ради, а й сам проживає в селищі, тут проживає його брат, його батьки і він зацікавлений в тому, щоб життя в селищі покращилося і від прибирання снігу до вивозу сміття, скільки суботників провели навесні.

Валентина Коротонова, місцева с. Лісок:

- Багато чого зробили і дороги асфальтували , лікарню нам зробили - це дуже велике діло, дуже даже.

Ніна Бражник, місцева с. Лісок:

- Нам дуже допомагає Володимир Михайлович дуже велика вдячність за це. Він нам кашу приготував, убирали, дуже нам багато допомогли студенти. Майданчики дитячі поробили дуже красиво і гарно і діткам зручно, взагалі чудово

Зі сльозами на очах дякує представнику команди Андрія Матковського пані Ольга.

Ольга Цимбал, місцева с. Лісок:

- Я хочу висловити велику подяку, що він допомагає нам в лікуванні мого чоловіка. Мені б хотілося б дуже подякувати нашому депутату він дуже хороша людина.

Депутат міської ради, представник команди Андрія Матковського Володимир Корчака говорить: для селища Лісок, де мене обирали, хотілося б зробити якомога більше. Додає, - активно працюють над благоустроєм селища, постійно проводять суботники.

Володимир Корчака, депутат міської ради:

- Серед важливих справ хотілося б відмітити ремонт сімейної медицини. Буквально тиждень і закінчиться будівництво водогону, який дозволить закільцювати водо забезпечення в декількох селищах, селище Новобудова, селище Лісок, селище Залізничників і вийде до мікрорайону Поділ, що дозволить забезпечити нормаль ний тиск води. Вдалося зробити ремонту в школі № 21, закуповували обладнання до дитячого садка № 35, боролися з амброзією виконувалася програма.

Андрій Матковський зауважив, - важливо не лише перед виборами, а постійно підтримувати зв'язок з людьми, чути їх.
У тісній співпраці з мешканцями було вирішено багато нагальних питань, - говорить Андрій Матковський. Втім, додає, проблеми все ще залишаються. Нині гостро стоїть питання щодо транспорту. Тому у пріоритеті - відновити програму «Місто без околиць». Щоб всі мали рівні умови і могли вчасно доїхати до школи, роботи, лікарні.

Андрій Матковський, депутат міської ради:

- Наш депутат, представник нашої команди живе проблемами саме цього мікрорайону. Зроблено дуже багато ще більше треба зробити, але я все ж таки хотів сказати, що, на жаль, не зроблено і яка проблема не тільки в цьому районі, але й на околицях - це проблема транспортного сполучення. І ми, як депутати, все зробили для того, щоб в цьому році змінити ситуацію. Було виділено 15 мільйонів гривень за які міськвиконком, управління ЖКГ мали ще до літа закупити 10 новеньких автобусів для того, щоб зміцнити наше комунальне підприємство і щоб знову запрацювала програма «Місто без околиць», але, на жаль, цього не сталося. Чому? І гроші ж є чи розуму немає , досвіду немає і так далі. Саме тому ми з людьми спілкувалися над цим питанням ми його тримаємо на контролі і я сподіваюся, що все ж таки до кінця року чиновники зможуть використати ці гроші і купити автобуси. Якщо ні , то нам потрібно шукати інших чиновників,цих звільняти і брати тих, як зможуть з 4 чи 5 разу провести тендер.

Андрій Матковський зауважує, - такі зустрічі важливі, адже саме полтавці повинні визначати пріоритети діяльності міської влади та подальший розвиток міста.