Полтавець у своїй квартирі влаштував сміттєзвалище

Сміттєзвалище у квартирі влаштував полтавець. На це скаржаться його сусіди. Проживають у багатоповерхівці по провулку Ломаному. Кажуть, - щодня потерпають від жахливого смороду. Крім того, у квартирах позаводились мурахи.

Зоя Харитоненко, полтавка:

- Сплошна антисанітарія. Я як сусідка. Хлорку держу. Все це що повинно уст ранять це все. Мене він не піддержує. Всі сусіди у нас ніхто немає такого впливу, щоб сказати, ти ж не роби оце.

Зносить у квартиру сміття Костянтин Романовський. Навіщо це робить не пояснює.

- А що я приношу сюди. Нічого я не приношу.

- Ви розумієте, що це проблема чи ні?

- Ні, я не бачу ніякої проблеми.

Сусіди у розпачі. Говорять, - неодноразово просили винести сміття. На їх думку чоловіку потрібна допомога фахівця.

Євгеній, полтавець:

- Зайшов у квартиру подивився, я такого ніколи не бачив. Явно у дідуся проблеми зі здоров`ям. Сказати, що він скандальний, або конфліктний, ні, цілком адекватний. Але, судячи з того, що можна побачити, не сказати.

До Костянтина Романовського навідувався дільничний, - повідомляють у поліції. Проте, вплинути у даному випадку можна лише словами.

Поліна Ларіна, прес-офіцер Нацполіції Полтавщини: 

- Що стосується стану здоров`я людини, якщо вона своєю поведінкою не загрожує життю і здоров`ю інших людей, якщо не виявляє агресії, то можливо це зробити тільки за її власною згодою. Застосувати адміністративні стягнення за нормами, які передбачають дотримання вимог благоустрою у даному випадку неможливо. Оскільки, мова йде, саме про приватне домогосподарство.

Нам, сусідам та поліції запасливий мешканець будинку пообіцяв усе сміття з квартири прибрати.

- Ну все. Домовились.