Полтавських підприємців навчають будувати прибутковий експорт

Полтавських підприємців навчають будувати прибутковий експорт. У стінах облдержадміністрації протягом двох днів - тренінгова програма. Захід проводять у рамках діяльності постійно діючої «Навчальної платформи: нові знання для вашого розвитку». Роблять це для забезпечення сприяння місцевому економічному розвитку області та збільшення обсягів інвестиційної діяльності.

Інна Іщенко, директорка Департаменту економічного розвитку, торгівлі та залучення інвестицій ОДА:

- Власники підприємств, які на початковому етапі маєте зрозуміти, маєте навчитись і набратися всіх знань і навиків, які вам в подальшому будуть необхідні для того щоб стати ще кращими у світі, тому що наші товари Полтавської області ще досі відомі і не тільки в Україні, а й за межами.

Спікер тренінгу Ігор Снітівкер - експортер-практик, який має досвід роботи з експорту понад двадцять років, практику побудови системного експорту та роботи з іноземними компаніями та торговельними мережами.

Ігор Снітівкер, тренер:

- И каждый из органов оказывают свою помощь, свою поддержку и несет свою роль для нас с вами в развитии экспорта. Я постараюсь вам эти два дня давать с точки зрения построения бизнеса, систематизации бизнеса, а не справочной информации , которую можно получить в открытых источниках.

Ігор Снітівкер зауважив: тренінгова програма направлена на навчання принципам побудови експортного бізнесу.