Вулицю Шолом-Алейхема відкрили для проїзду. Якість ремонту – під питанням

7 листопада вулицю Шолом-Алейхема повністю відкрили для проїзду. Тут рух транспорту перекрили ще восени 2018 року. Через аварійність каналізаційного колектору утворювались провалля. Його замінили. Потім зробили поточний ремонт дороги за бюджетні кошти міста. Скільки на це виділили начальник прес-служби міськвиконкому Віталій Улибін не знає, але пообіцяв дізнатися. Обіцянку наразі не виконав. Роботи виконувало, як зазначено на сайті «Прозорро», підприємство ТОВ «Асфер Груп». Там заявлена сума робіт майже 130 мільйонів гривень. Ми зв`язались з представниками підприємства.

Телефонна розмова:

- Я не володію даною інформацією. Даний об`єкт ще не закритий.

Полтавці, які проживають по вулиці Шолом-Алейхема та поряд, кажуть, - це ніякий не ремонт а пародія. Прогнозують: незабаром грунт, разом з асфальтним покриттям знову почнуть просідати.

- Абияк зробили за два дні. Я тут ходжу постійно гуляю. Як на мене, абияк зробили, вона, я думаю, через рік уже злізе.

- Перше враження, недоробили. Ями є, залишились.

- Його треба було весь перекладати. Таке щось, кусок дороги. Для мене фігня особисто.

- Скільки тут жила, уже рік точно, вона була закрита. Ходити було не можливо. Мінус, там немає тропинки особо для перехожих. Машини часто могли задіти тебе збоку, або ще щось.

- Асфальт положили см 3-4. То ненадовго. До першого гарного дощу. По-моєму, не якісний ремонт, я так думаю, що це ненадовго.

Ми направили запит на ім’я представника «Рідного міста» Олександра Удовіченка, профільного заступника міського голови Олексія Чепурка, аби дізнатися, чи дійсно полтавці заплатили 130 мільйонів гривень за так званий ремонт Шоломки?