Полтавська філія «Укрпошти» - у трійці лідерів із-поміж інших підрозділів за швидкістю поштових відправлень

Підбили підсумки, запланували на майбутнє та визначили проблеми діяльності Полтавської регіональної філії «Укрпошта». Про це говорили на прес-конференції. Нині Полтавська регіональна філія підприємства  має близько шістсот відділень. Зокрема, 91 міське - в обласному й районних центрах, селищах міського типу, 451 - в сільській місцевості.

Сергій Марчишинець, начальник Управління інфраструктури облдержадміністрації:

- Ми маємо 15 пересувних автоматизованих пунктів , які згідно своєї логістики забезпечують надання послуг у сільській місцевості. Задіяні робочі сили також потужні оператори по створенню робочих місць на рівні 70 тисяч працівників, зокрема, по території Полтавської області маємо десь 2800 працівників, які обслуговують.

Також розповіли, що полтавська філія «Укрпошти» - у трійці лідерів із-поміж інших підрозділів за швидкістю поштових відправлень.

Людмила Сушко, в.о. директора Полтавської дирекції АТ «Укрпошта»:

- 97% прийнятих у області реєстрованих відправлень оброблюється, пересилаються від точки приймання до точки видачі у встановлений норматив. Вдосконалення та спрощення продуктів і послуг активно працюють над тим, щоб зменшити час надання послуги.

Повідомили й про проблемні аспекти: деякі відділення в області закриті через нестачу персоналу,- додала Людмила Сушко.