У Полтаві відбудеться «Ярмарок зайнятості»

У Полтаві відбудеться «Ярмарок зайнятості»

Полтавська міськрайонна філія Полтавського обласного центру зайнятості анонсує «ЯРМАРОК ЗАЙНЯТОСТІ» та запрошує всіх бажаючих 21 листопада 2019 року з 10:00 до 13:00 години відвідати загальноміський захід, який буде проходити за адресою: місто Полтава, вул. Майдан Незалежності, 5 (міський Будинок культури).

Роботодавцям міста Полтави та Полтавського району, які бажають взяти участь у заході, пропонують звертатися до фахівців відділу взаємодії з роботодавцями Полтавської міськрайонної філії Полтавського ОЦЗ

· за телефонами: (0532)688272, (050)8565065, (068)7806737;

· або за адресою: м. Полтава, вул. Небесної Сотні, 91 (вхід з проспекту Миру).

Під час заходу шукачі роботи та роботодавці матимуть змогу особистого спілкування, й обміну контактними даними для подальшого укомплектування актуальних вакансій.

Разом з тим зазначаємо, що даний захід «Ярмарок зайнятості» буде проведено напередодні відзначення «Міжнародного дня людей з інвалідністю», з приводу цього до участі будуть запрошені соціальні партнери: Благодійна організація «Світло надії», Управління Держпраці у Полтавській області, Полтавський обласний осередок всеукраїнської організації інвалідів «Союз організації інвалідів України» та Полтавське обласне відділення фонду соціального захисту інвалідів.

Всі послуги надаються безкоштовно.

Більше інформації за посиланнями:

https://www.facebook.com/PoltavaOCZ

https://www.facebook.com/CZPoltava/