Обрали кращу книгу Полтавщини

Відбулася урочиста церемонія нагородження переможців обласного щорічного конкурсу «Краща книга Полтавщини». Визначили їх у семи номінаціях,- розповіла директорка обласного Департаменту інформаційної діяльності Вікторія Пилипенко.

Вікторія Пилипенко, директорка обласного Департаменту інформаційної діяльності:

- Ми заявляємо про себе, що Полтава була і залишається тією духовною, коли нам є пишатися, як і в минулому видатними постатями Полтави, так і зараз показують себе і вже з досвідом автори і так само і молодь долучається.

Цього року гран-прі обласного конкурсу «Краща книга Полтавщини» вибороло видання художнього музею до його сторічного ювілею «Портретний живопис 18- 20 століття. Каталог виставки». На його сторінках -  портрети з фондової виставки. Директор Полтавського художнього музею Ольга Курчакова зазначає, - над виданням працювало дев’ятеро людей.

Ольга Курчакова, директор Полтавського художнього музею:

- Проведена ціла низка наукових досліджень, атрибутів, воно вимагало багато зусиль по створенню зусиль і по збору коштів звичайно. Гран-прі для нас - це почесна відзнака і є стимулом для того, щоб ми працювали далі.

Цього року книги на конкурс подавали видавництва, навчальні заклади, бібліотеки, громадські організації області - це 13 учасників і 53 видання.