Полтавський окружний адміністративний суд не задовольнив позов колишнього заступника міського голови Віталія Нікіпелова

У Полтавському окружному адмінсуді відбулося чергове засідання по справі за позовом колишнього заступника міського голови Віталія Нікіпелова. Він оскаржує своє звільнення з обійманої посади. На судовому засіданні суд не задовольнив позов Віталія Нікіпелова.

Іван Ясиновський, суддя:

- Керуючись статтями 241-245 кодексу адміністративного судочинства України вирішено у задоволенні позову Нікіпелова Віталія Юрійовича до Полтавської міської ради виконавчого комітету Полтавської міської ради про визнання протиправного скасування рішення на посаді стягнення середнього заробітку за час вимушеного прогулу повністю.

Віталій Нікіпелов зазначив, - суд дав неналежну правову оцінку усім обставинам справи, не тільки його звільненню, а і усім обставинам розпуску і формуванню виконавчого комітету.

Віталій Нікіпелов, колишній заступник міського голови:

- Я просив суд дати належну правову оцінку і цьому рішенню про розпуск виконкому, тобто воно або не було прийнято на мій погляд, або було прийнято з такими грубими порушеннями які не можуть слугувати підставою для рішення про моє звільнення.

У такому рішенні суду підозрює вплив діючої коаліції у міській раді

Віталій Нікіпелов, колишній заступник міського голови:

- З рішенням я не згоден. Вважаю його незаконним і необгрунтвоаним. Відтак, буду готувати апеляційну скаргу до апеляційного суду і оскаржувати, намагатися довести обставини про незаконність цих рішень в апеляційному суді. Вважаю, що рішення продиктоване політичним впливом діючої коаліції у міській раді.