Знову за закритими дверима: у міськраді відбулась погоджувальна рада голів депутатських фракцій

На погоджувальну раду голів фракцій до кабінету секретаря міської ради Олександра Шамоти знову не впустили журналістів.

- Це закрита нарада?

- Кажу ж, вийдемо, прокоментуємо.

- Все, дякую.

Під кабінетом секретаря міської ради журналісти просиділи кілька годин. З питаннями про якість харчування у школах міста приїхали і представники всеукраїнського телеканалу. Олександр Шамота дочекався закінчення робочого дня і пішов з роботи.

- Дивіться. Гарна каша?

- Я обов`язково прокоментую. Домовтесь тільки з прес-службою на коли це зробити.

Депутат міської ради Володимир Корчака був присутній на погоджувальній раді. Каже, - міська влада повинна бути публічною і відкритою. Складається враження що за зачиненими дверима депутати займаються дерибаном.

Володимир Корчака, депутат міської ради:

- Не допускати журналістів до роботи, це наштовхує на якусь думку, що за дверима його кабінету вирішуються якісь питання, які не прозоро вирішуються. Це ганебний факт.

На погоджувальній раді вирішили винести на сесію близько 45 питань, - каже Володимир Корчака.

Володимир Корчака, депутат міської ради:

- Погоджувальна рада була належним чином не підготовлена. Питання, які пропонується виносити на сесію були надані тільки на погоджувальній раді. Доцільно було б це робити за кілька днів перед погоджувальною радою, щоб голови постійних депутатських комісій, депутати, голови фракцій, мали можливість ознайомитися з порядком денним, який пропонується.

Депутат продовжує, - через не доопрацювання деякі питання вирішити не виносити на сесію.

Володимир Корчака, депутат міської ради:

- Про недоцільність утворення районних у місті Полтаві рад виникло питання і було прийняте рішення, що перш, чим виносити на сесію питання, треба створити комісію. А потім, щоб вона приймала рішення чи доцільно і коли виносити дане питання на сесію.

За словами Володимира Корчаки, сесію міської ради планують провести 29 листопада.