Науковий ліцей №3 бере участь у шкільному громадському бюджеті області

3 ліцей бере участь у шкільному громадському бюджеті області. Свій Проект назвали «Lyceum Development Space». Планують реалізувати його на вуличному літньому класі - хочуть влаштувати простір для лекцій та перегляду фільмів щоп`ятниці.

Марія Ситніченко, авторка проекту: 

- Ми додамо трошки затишку у нашу кімнату, наш простір. Там будуть кольорові пуфики, проектор. Все для цікавого розвитку та відпочинку. Активно просимо голосувати за наш проект, який під номером 108.

Директорка ліцею Ірина Гринь підтримує ініціативи учнів. Каже, - шкільне самоврядування активне. Приклад цьому ідея з вуличним класом.

Ірина Гринь, директорка ліцею №3:

- Коли моє учнівське самоврядування прийшли дівчата і сказала, що хочуть брати участь у цьому проекті. Коли ми розпланували і вони запланували що саме вони хочуть бачити. Я звичайно була рада і підтримала всі їхні ініціативи.

Вероніка Матвієнко, заступниця президентки ліцею №3:

- Найціннішим для учнівського самоврядування є підтримка всього ліцею. Якщо у тебе є якась ідея, то її підтримають, допоможуть удосконалити і в подальшому реалізувати.

За останній рік завдяки учням у ліцеї №3 з`явилась чимало. Наприклад, шкільна газета, буккросинг та навіть свої теленовини.

Марія Ворона, президентка ліцею №3:

- Ми готуємо кожен випуск приблизно 2 тижні. Це дуже кропітка праця. У нас є репортери у кожному класі. Вони слідкують за тим, що у нас відбувається. Ми завжди на зв`язку. Завжди якщо щось цікаве, ми знімаємо, зідзвонюємось.

Голосування за шкільний громадський бюджет області триватиме до 14 листопада. Віддали свій голос за проект можна лише в електронному вигляді.