По провулку шкільному полтавці проживають в аварійному будинку

Полтавці проживають в аварійному будинку по провулку Шкільному. Мешканці побоюються, що двоповерхівка незабаром завалиться. Адже, уже пішли тріщини у стінах.

Олексій Діденко, мешканець будинку:

- Будинок був построяний для тимчасового проживання. Без фундамента, була зроблена тільки відмостка, яка зараз уже облущилась і зараз її практично нема. Осуваються стіни.

За допомогою неодноразово звертались до міської влади. Прохання полтавців місцеві чиновники ігнорують, - продовжує пан Олексій.

Олексій Діденко, мешканець будинку:

- 17 вересня на прийомі, то так само написали, що нема фінансування, цього року не буде нічого робитися. У Шамоти. Той передав повноваження заму мера по ЖКГ Чепурко. Відповіді я досі чомусь не получав.

Опікується округом депутат міської ради Олександр Глазов. Він зустрівся з мешканцями аварійного будинку під час щорічного звіту разом з іншим депутатом Андрієм Матковським.

Олександр Глазов, депутат міської ради:

- Як нова коаліція утворилась, вони сказали, що самостійно визначають об’єкти, які необхідно ремонтувати, а всі інші повинні за свої кошти виконувати ремонтні роботи. Бездіяльність і безвідповідальність виконавчих служб міської ради призводить до того, що страждають люди.

Депутат міської ради Андрій Матковський говорить, - у Полтаві зараз 30 не відремонтованих будинків. Насправді, на початку року на них закладали кошти з міського бюджету. На цей, навіть, розробили проект. Проте, середина листопада, а проблеми полтавців досі не розв`язані.

Андрій Матковський, депутат міської ради:

- Виконавці і працівники ЖЕКу вважають, що є сьогодні інші пріоритети, а не робота таких будинків. Тому, ми солідарні з нашими виборцями, людьми, які вважають, що саме вони формують бюджет і вони мають визначити пріоритети. Не якісь чиновники у міськвиконкомі, яким гроші теж громада плате. Тому, ми дуже принципово ставимось до цього питання, і я думаю, що на сесії будемо підіймати це питання. Чому тільки 44% виконання програми ЖКГ. Ми маємо зробити все, щоб такі люди не працювали у міськвиконкомі.