Відбулося перше засідання конкурсної комісії для розгляду пропозицій та проведення моніторингу виконання програм інститутів громадянського суспільства

Відбулося перше засідання конкурсної комісії для розгляду пропозицій та проведення моніторингу виконання програм інститутів громадянського суспільства. Для їх виконання надаватиметься підтримка за рахунок обласного бюджету в 2020 році. Із 28 заявок, які надійшли на розгляд упродовж жовтня, до другого етапу не допущені 2.

Юрій Варченко, перший заступник директора Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації:

- Вони можуть долучитися до виконання тих заходів , які сприятимуть і розвитку економічного і соціального , і патріотичному вихованню. В нас таких напрямків пріоритетних на сьогоднішній день вже 14, починали ми із 5-6. І поступово додаємо, тому що є суспільний запит.

Конкурсні пропозиції направлені на різні види діяльності.

Юрій Варченко, перший заступник директора Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації:

- Вивчення громадської думки з питань оцінки і діяльності влади та місцевого самоврядування , інформування жителів області щодо здійснення реформ, третє - громадянська освіта, створення інформаційного ресурсу на висвітлення суспільно відомих регіональних подій.

Наступні етапи конкурсу - відкритий захист пропозицій та їх індивідуальне оцінювання.