Кубок України серед школярів провели у Національному університеті «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка»

Завершився Кубок України серед школярів з більярдного спорту «Триборство». Учасників приймав Національний університет «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка». Урочистості відбулись у більярдному клубі закладу.

Володимир Онищенко, ректор Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка», керівник Полтавського відділення ВГО «Українська федерація учнівського спорту»:

- Тут атмосфера доброзичливості, теплоти спілкування, хвилювання за перемогу. Емоції, які були за цими столами, не дивлячись на ваш юний вік, були високого рівня. Ви хотіли отримати перемогу і ніяк інакше.

Олександр Безносюк, суддя міжнародної категорії:

- Хочу подякувати ректору Онищенку. Це неперевершена людина. Скільки робить для того, щоб було добре, не тільки студентам у їх університету, а й для всієї України.

Протягом тижня, майже, 100 дітей змагались у 4-х вікових категоріях. Переможців у кожній урочисто нагородили.

Христина Іванченко, володарка Кубку серед молодших школярів у категорії «Дівчата»:

- Всі сильні гравці і я теж. У день я займаюсь 2 години. Але, це ж не щодня. У тиждень займаюсь 3-4 рази.

Ілля Стерпул, переможець Кубку:

- Батьки якось купили більярдний стіл додому. Я зайшов, почав грати. Спробував грати. Мене тато віддав у більярдну школу. Мене там Сінякевич всьому навчив. Тепер я виграю змагання.

Анна Теріна, володарка Кубку серед старших школярів у категорії «Дівчата»:

- Суперники сильні. Бувало складно, бувало легко. Дивлячись з якими гравцями грати. Хвилювання було дуже сильне. Стрес. У Полтаві вперше. Мені сподобалось це місто. Красиве.

Крім змагань, школярі з усієї країни побували на екскурсіях по Полтаві та в університеті.

Наталія Беседа, декан факультету фізкультури та спорту Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка»:

- Дуже сподобалась їм лабораторія Сіменс, зал 3-Д візуалізації. А також лабораторія ерготерапії. Тому, ми вдячні всім спортсменам за яскраві емоції, видовищні ігри і дуже сподіваємось, що будемо з ними бачитись, зустрічатись. Запрошуємо всіх на навчання до нашого університету.

Навесні у Національному університеті «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» відбудеться Чемпіонат України з більярду серед школярів.