У гості до телеканалів «ІРТ» та «Місто+» завітали юні журналісти

Телеканалами «ІРТ» та «Місто+» - знову екскурсія. Цього разу до нас завітали «Юні журналісти», вихованці гуртка ОЦЕВУМ. Тут тінейджери познайомилися з роботою кореспондентів, операторів, монтажерів, дикторів та ведучих.
Що таке тележурналістика та з чим її їдять розповіла юним медійникам наша головна редакторка Ольга Юровська.

- Що відрізняє диктора від професії телеведучого? Телеведучий - це людина, яка може зорієнтуватися, може і повинна зорієнтуватися у будь-яких обставинах, з будь-яким гостем, володіти інформацією про гостя, володіти питаннями, які вона має поставити.

Найбільше захоплення у юних журналістів викликала телестудія. Навіть спробували себе у ролі диктора новин.

- В студії Шокота Анастасія. Вітаю усіх, хто приєднався до ефіру телеканалу «Місто+». Ви дивитеся новини»

По закінченню екскурсії юні журналісти поділилися чим подобається професія та чому вирішили обрати для себе таку майбутню професію?

- В тележурналістиці ти працює не тільки для інтрнет-видання, а й для телевізора, для глядачів точніше. Тому це дуже прикольна професія напевно.
- Ну я б хотіла у подальшому житті бути тележурналістом.
- Я вже бував і на радіо і на телебаченні. І я тепер можу зрівняти різні стихії журналістики і вибрати якусь одну в подальшому.

Юні медійники наголосили, - у сучасному світі журналісти і репортери є тією силою, що формує громадську думку і впливає на неї. Також переконалися, - журналістика - не просто професія, це покликання, та особливий світогляд.