У Полтаві відбувся форум «Полтавщина бізнесова»

Полтавщина входить у 5 лідерів експортерів серед інших регіонів України, - говорить директорка Департаменту економічного розвитку, торгівлі та залучення інвестиції ОДА Інна Іщенко. Вона - один з доповідачів на обласному бізнес-форумі.

Інна Іщенко, директорка Департаменту економічного розвитку, торгівлі та залучення інвестицій ОДА:

- Будуть представники малого і середнього бізнесу. Ми будемо говорити про можливості для експорту. Хотілося ще раз продемонстрували як наші міжнародні партнери бачать Полтавську область в пріоритеті своїм партнером.

Форум «Полтавщина бізнесова» провели у галереї мистецтв. Його мета - підвищити конкурентоспроможність підприємств нашого краю та прискорити індустріальний розвиток через обмін досвідом.

Ігор Лепьошкін, керівник групи експертів проекту «Партнерство для розвитку міст»:

- Ми - як проект партнерство для розвитку міст, який впроваджується федерацією канадських муніципалітетів в Україні, кілька років поспіль підтримуємо ці ініціативи, саме на Полтавщині. Цей форум дасть можливість, показати той потенціал, який є на Полтавщині для розвитку бізнесу.

Форум розбили на три пленарні засідання. З підприємцями працювали різні спікери. Один з них -  генеральний директор «Полтавастандартметрології» Андрій Горбань.

Андрій Горбань, генеральний директор ДП «Полтавастандартметрологія»: 

- Ми йдемо в Європу. Система технічного регулювання, все робить для того, щоб українські товари як можна швидше і безперешкодно без додаткових витрат попали на європейські і світові ринки. Тому ми активно співпрацюємо з європейськими партнерами на предмет і законодавства і інших речей, що стосуються системи технічного регулювання.

Як повідомили у профільному Департаменті ОДА, на Полтавщині 1311 промислових підприємств, 194 з них великі.