Близько 10 років краєзнавець Віталій Григор’єв витратив на «вікіпедію» по-глобинськи

Вікіпедія по-глобинськи - Краєзнавець Віталій Григор'єв презентував книгу «Історія Глобинського району в біографічних нарисах». Вона містить у собі історико-краєзнавчі матеріали про видатних уродженців Глобинського краю. Тут біографії братів Майбородів, письменника Івана Білика, політика Сергія Капліна та ще багатьох відомих постатей Глобинщини. Автор книги ділиться - надихнув до написання вислів Сергія Єфремова, де чоловік закликає заповнювати ту порожнечу, яка заляглася у нашій країні внаслідок переливання в український організм чужої крові.

Віталій Григорє'в, автор книги:

- Звичайно, що довелося дуже працювати у архівах, дуже багато довелося працювати у бібліотеках. Таким чином, вийшло, що зібралося більше 300 біографій людей, які так, чи інакше час виніс на таку поверхню, що їх треба було показати на великий загал.
Завідувачка відділу краєзнавства Полтавської обласної бібліотеки імені Котляревського - Марина Федорова поділилася, - із книги дізналася багато фактів про відомих їй людей.

Марина Федорова, завідувачка відділу краєзнавства Полтавської ОУНБ імені Котляревського:

- Там є і актори, і літератори, і герої радянського союзу, і герої соціалістичної праці, і вчені, і герої України. Тобто дуже цікава така структура, фактично яка розкриває ту всю багатогранність талановитого Лубенського краю.

Робота над книгою «Історія Глобинського району в біографічних нарисах» тривала близько 10 років.