Губернатор Олег Синєгубов провів перший прийом громадян

В облддержадміністрації вперше відбувся особистий прийом новопризначеного губернатора Олега Синєгубова. Він зустрівся із представниками громадських організацій та жителями Полтави.

Олег Синєгубов, голова Полтавської ОДА:

- Деякі питання будуть особистого характеру, тому я прошу залишитися окремо. Одразу повідомити у тих в кого будуть особисті питання не для загалу, не для преси також це відповідно повідомити. Я вважаю, ми ці питання узгодимо якось.

Олег Синєгубов вислухав кожного бажаючого. Полтавці жалілися на проблеми із транспортом у місті. Підприємиця Оксана Андрієвська наголосила, - усі транспортні засоби знаходяться у монополії одного із перевізників, і аби дати можливість працювати іншим перевізникам - треба заплатити окремі кошти.

Оксана Андрієвська, підприємиця:

- Нами нашою громадською організацією , небайдужими людьми з громадським діячем було подано 14 кримінальних заяв. Усі ці кримінальні справи в нас оборонені у нашій прокуратурі.
- Скажіть, одразу, заяви з приводу чого?
- За фактами хабарів, незаконній монополізації перевізників.

Також було порушено питання, щодо полтавського литовища. Полтавка Ольга Барсукова звернулася до Олега Синєгубова аби той розібрався, потрібен аеропорт Полтаві чи ні. Адже , як вона зазначила, ця структура є збитковою для Полтавського бюджету.

Ольга Барсукова, полтавка:

- До відома, зараз ця структура не перевозить жодного пасажира. Ця структура коштує обласному бюджету пів мільярди гривень, тобто це наші кошти і користі від цієї структури, підприємства зараз немає.

Голова полтавської облдержадміністрації Олег Сигєгубов звернувся з проханням до полтавців одразу повідомляти про підозри у корупційних схемах, аби він зміг зупини цю проблему на самому її початку.

Олег Синєгубов, голова Полтавської ОДА:

- Мені важливіші працювати і знати ці схеми для того, щоб їх знищувати на стадії зародження. Якщо є людина яка не користується підтримкою населенням, щодо якої є інформація стосовно корупційних діянь, то ця людина працювати не буде у цій структурі, у моєму підпорядкуванні.

Полтавці зазначили -- такі зустрічі із губернатором мають стати регулярними.