Через паркувальні місця посварились мешканці сусідніх будинків у Полтаві

Парковка під вікнами. Мешканці сусідніх будинків по вулиці Маршала Бірюзова посварились. Зараз асфальтують дорогу між будинками та роблять «кармани» для стоянки автомобілів, - кажуть полтавці. Один будинок – комунальний, інший – ОСББ.

Володимир Кульчинський, мешканець будинку №94:

- Зараз розвели бруд. Через це ми підняли питання це. Ми не проти дороги. Хай буде. Просто не під вікнами ж стоянка. Є норми будівельні, хай дотримуються цих норм.

Лариса Наконечна, мешканка будинку №94:

- На громадських слуханнях, коли виїжджали з міської радою, Київського райвиконкому, були тільки представники 96 будинку ОСББ. Наших мешканців ніхто не повідомив, що буде таке зібрання, на якому буде вирішуватись питання проектування і погодження оцієї всієї території.

Ініціаторами створення парковки були мешканці будинку навпроти. Вони не розуміють обурення сусідів, - говорить голова ОСББ Надія Приліпко.

Надія Приліпко, голова ОСББ будинку №96:

- Ми хотіли, щоб було добре і їм і нам. Тому що авто є і в них. Люди живуть благосостояння людей підвищується. Приїжджають, і діти з авто, треба десь його ставити. Бачите, люди нас не зрозуміли.

Мешканці будинку, які проти паркувальних місць, обурені, що такі речі відбуваються без їх відома та згоди, зібрали підписи і подали колективне звернення до заступника міського голови з питань ЖКГ, представника «Рідного міста» Олексія Чепурка з вимогою внести зміни у проект і не допустити будівництво автостоянок під стінами багатоповерхівки.