На Полтавщині з початку року зафіксовано 9 випадків невиробничого травматизму на залізниці

На Полтавщині з початку року зафіксовано 9 випадків невиробничого травматизму на залізниці

На станціях, перегонах, територіях підрозділів АТ «Укрзалізниця» за дев’ять місяців поточного року внаслідок наїзду залізничного рухомого складу, падіння з нього або інших видів впливу отримали травми різного ступеня тяжкості 338 громадян. Із них зі смертельним наслідком – 252. Торік відповідно 429 і 254. Про це повідомляє ВП «Полтавська дирекція залізничних перевезень» філії «Південна залізниця» АТ «Укрзалізниця».

Із початку 2019 року було травмовано 26 дітей віком до 16 років, із них 10 – смертельно, зокрема внаслідок ураження електричним струмом травмовано 14 дітей, із них 3 – смертельно.

Аналіз випадків травмування людей на залізничному транспорті свідчить, що більшість із них сталися внаслідок порушення потерпілими Правил безпеки громадян на залізничному транспорті України, а саме:

- переходу залізничних колій у невстановлених місцях;

- ходіння по залізничних коліях;

- посадки й висадки під час руху поїзда;

- перебування в стані алкогольного сп’яніння на території об’єктів залізничного транспорту.

По Полтавській дирекції залізничних перевезень за 9 місяців 2019 року було взято на облік 9 випадків невиробничого травматизму з громадянами, зокрема 6 – зі смертельним наслідком. Серед травмованих немає дітей віком до 16 років. Торік за цей же період взяті на облік 8 випадків невиробничого травматизму з громадянами, із них 3 – зі смертельним наслідком. Серед травмованих дітей віком до 16 років не було.

У зв’язку зі значною кількістю випадків травмування сторонніх осіб на залізничному транспорті, травмування дітей віком до 16 років, із метою підвищення рівня безпеки громадян, що перебувають на об’єктах залізничної інфраструктури, просимо дотримуватися правил безпеки при переході через залізничні колії, перебуванні на пасажирських платформах і в поїздах.