10 школа бере участь у шкільному громадському бюджеті області з проектом «Віртуальні окуляри»

Учні школи № 10 на своїх уроках зможуть відправитися у світ динозаврів,
аналізовувати наслідки світових подій, брати участь в археологічних експедиціях та досліджувати навколишній світ і властивості живих організмів. Школа бере участь у шкільному громадському бюджеті області. Проект назвали «Віртуальні окуляри». В результаті його реалізації навчальний заклад може отримати сучасне обладнання технології віртуальної і доповненої реальності - це окуляри віртуальної реальності, мобільні телефони, додатки та наповнення для проведення інтерактивних уроків. Ідея цього проекту народилася в учениці 9 класу Дарії Кабак. Дівчинка вважає -- віртуальна реальність дає можливість глибше вивчати шкільні предмети.

Дарія Кабак, ініціаторка проєкту «VR-окуляри»:

- Я прийшла в школу, я звернулася спочатку до класного керівника. Класний керівник сказав, що це крута ідея. Потім ми звернулися до директора, директор мене теж підтримав, вся адміністрація школи мене підтримала, вони були позитивно налаштовані, вони сказали, що ми переможемо, в нас все вийде, потім ми розповіли дітям, які також мене підтримали, мені велику підтримку надав мій клас.

Загорілися проектом віртуальної реальності не тільки діти, а і вчителі. Вони наголошують, - усе різноманіття флори і фауни не змусить вивчити навіть найталановитіший науковий фільм. Все тому, що йдеться про пасивне сприйняття інформації на предметах біології, хімії та історії. А віртуальна реальність дає можливість розглянути в деталях об’єкти, до яких немає вільного доступу.

Лілія Дзюбенко, вчителька початкових класів школи №10:

- Уявіть собі, всі діти сидять на уроці і повз них проходять динозаври, навколо них літають різні космічні планети, пропливають риби. Це реалістично? Це все дуже реально! Такі віртуальні окуляри дають можливість покращувати пам'ять, покращувати якість знань.

Вчителі зазначають, - боротьба за проект дуже згуртувала дітей. Адже щодня школярі активно пропагують своїм батькам, родичам та друзям голосувати за проект віртуальної реальності. Також щодня збираються ось біля цієї дошки та поновлюють кількість голосів.

Голосування за шкільний громадський бюджет області триватиме до 18 листопада. Віддати свій голос за проект можна лише в електронному вигляді.

Дарія Кабак, ініціаторка проєкту «VR-окуляри»:

- Я звертаюся до жителів Полтави, до жителів обласного центру, я звертаюся до всіх випускників, що навчалися у 10 школі. Я хочу щоб ви підтримали мій проект. Тому що все починається з тебе, як кажуть. Я хочу, щоб саме в нашій школі були ці окуляри. А потім можливо. Будуть в інших школах.