З нагоди Дня працівників радіо, телебачення та звязку в облдержадміністрації відбувся круглий стіл

Напередодні професійного свята - Дня працівників радіо, телебачення та зв’язку в облдержадміністрації відбувся круглий стіл «Регіональне телерадіомовлення Полтавщини: перспективи розвитку». Виступали керівники регіональних телерадіоорганізацій, пресслужб та науковці. Представниця національної ради України з питань телебачення і радіомовлення у Полтавській області Лілія Миронович у своїй доповіді зупинилася на вимогах до сучасного контенту та про важливість дотримання стандартів журналістики.

Лілія Миронович, представниця національної ради України з питань телебачення і радіомовлення у Полтавській області:

- Останній час відбулося переформатування українського телерадіол простору почав розвиватися наш національний продукт. Але звичайно є куди розвиватися, тому що, це якраз той момент, коли треба всі сили докласти на те, щоб створювати конкурентоспроможні передачі.

Виступив на круглому столі і директор телеканалів «ІРТ» та «Місто+» Ігор Кужик. Розповів про телеканали «ІРТ» та «Місто+», зупинився на проблемах, поділився перспективами.

Ігор Кужик, директор телеканалів «ІРТ» та «Місто+»:

- Ми виробляємо контент по двум каналам по 20 годин, майже 20 проектів загалом є. Через це не буду розказувають, які ми так красиві чи зелені. Що стосується приватних телеканалів сам контент він диктується ринком, як би це не було прискорбно, ми є приватними організаціями, живемо за рахунок не платників податків, а якраз за рекламу. При наймі це є наші два телеканали, які не фінансуються власниками, які фінансують, які фінансуються тільки за рахунок реклами і співпраці з деякими органами місцевого самоврядування чи органами влади.

І урочиста мить. Кращих працівників телерадіопростору Полтавщини відзначили грамотами Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення, обласної ради та департаменту інформаційної діяльності ОДА.