ДБР провела обшуки у поліції області (відео)

14 листопада у приміщеннях Головного управління Національної поліції у Полтавській області слідчі Державного бюро розслідувань, спільно з Полтавським управлінням Департаменту внутрішньої безпеки поліції, під процесуальним керівництвом Генеральної прокуратури провели слідчі дії.

Прес-секретар теруправління ДБР у Полтаві Олександр Білка:

- В рамках кримінального провадження досудове розслідування здійснюється щодо можливої причетності вищих посадових осіб Головного управління Нацполіції у Полтавській області щодо неправдивих відомостей про придбання паливно-мастильних матеріалів для структурних підрозділів ГУНП. Так, до офіційних документів, за попередніми відомостями, посадові особи носили інформацію, яка не відповідає дійсності щодо обсягу використаного палива службовим транспортом. Відповідно, надлишок привласнювався. Обшуки були проведені і в ГУНП, і в Кременчуцькому відділенні поліції. Також, обшуки відбулись за місцем проживання осіб, які можуть бути причетними до кримінального правопорушення. Лише за 2019 рік збитків державі було надано близько на 500 тисяч гривень.

Слідчі ДБР вилучили бухгалтерську документацію, талони на пальне та чорнові записи.

Одній особі повідомлено про підозру за ч. 4 ст. 191 КК України (Привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем), в рамках провадження слідчі встановлюють інших посадових осіб.

Відео взяте з однієї з телеграм-спільнот Полтави