Вбивство в Полтавському районі

30-го березня близько 21-ї години до Полтавського райвідділу міліції звернулася мешканка одного з сіл Полтавського району. ЇЇ підопічний - сусід-інвалід цілий день не з"являвся у дворі і не відповідав на дзвінки. Це соціальній працівниці здалося підозрілим, тим більше, що й інших мешканців будинку не було ні чути, ні видно.
Правоохоронців, що виїхали на місце події побачене вразило. Два бездиханних тіла з численними ножовими пораненнями - 29-річної жінки та 56-річного чоловіка. Співмешканець, який проживав разом з ними, зник. Як і 10-річна донька загиблої.
 Юрій Дорошенко, старший дільничний інспектор міліції Полтавського РВ
"Сюда в село приїжджала до матері тільки на канікули. І була 2-3 дня і потом знову їхала"

Підозри у скоєнні злочину впали на співмешканця. Тим більше, що з хати зникли ще й цінні речі. У пошуках задіяли максимальну кількість особового складу. Наступного дня чоловіка схопили у самому центрі Полтави.
 

Заступник начальника відділу дільничних інспектор міліції Полтавського РВ Євген Іщенко
" Опір він не чинив. Він просто не встиг.Також у нього одразу при поверхневому огляді було виявлено жіночий телефон, який належав потерпілій та ноутбук"
Свою вину -говорять правоохоронці, затриманий визнає.

Віктор Самсоненко, начальник Полтавського РВ УМВС України в Полтавській області
" Бажаючи задовольнити сексуальний потяг домалолітньої дівчинки підозрюваний запросив її до лісу, де намагався задушити, згвалтувати, скоював інші розпусні дії у відношенні неї. Зрозумівши, що він її задушив, він її лишив у лісі і пішов до помешкання, де проживав разом з її мамою."
Долю матері та її вітчима вирішив ніж. А от дівчинці -говорять правоохоронці, пощастило вижити. Мертвою вона лише прикидалася. Злякане дитя, яке не хотіло повертатися додому, забрала до себе чужа жінка.
Підозрюваний же зараз розбирається у собі. Чого так сталося - говорить, не знає.

 підозрюваний
" Если б это что-то дало, раскаялся. А так уже смысла нету "
Нині відкрито кримінальне провадження за насильницьке задоволення статевої пристрасті неприродним способом та умисне вбивство двох осіб. Три строки по три роки чоловік вже мав за плечима, тепер прогнози більш невтішні - покарання у вигляді позбавлення волі на п'ятнадцять років або ж довічне ув’язнення. Остаточне слово за судом.