День медіаграмотності та академічної доброчесності пройшов у ліцеї №3

Творчий тиждень української мови, літератури та зарубіжної літератури пройшов у науковому ліцеї №3. Там учні середніх класів розповідали цікавинки та провели вікторину для молодших дітей.

Соломія Кужик, учениця ліцею №3:

- Ми з моїми однокласницями розповідали дітям початкової школи про видатних каскарів Олександра Сергійовича Пушкіна та Ганса Крістіана Андерсона. Я вважаю, що література допомагає нам пізнати цей світ. Я з дитинства люблю читати також з радістю допомогу дітям 1-4 класів пізнати книгу і полюбити її.

Учні ліцею представляють навчальний заклад, навіть, на рівні країни. Вероніка Матвієнко посіла 2-ге місце в обласній олімпіаді з української мови та літератури та взяла участь у Всеукраїнській.

Вероніка Матвієнко, учениця ліцею №3:

- Це гарна нагода для подальшого життя взагалі. Я думаю, що кожен українець має добре володіти державною мовою і це ніколи не завадить. Це певний досвід, коли ти береш участь в олімпіаді, МАН, то ти отримаєш певні знання.

У ліцеї провели і день медіаграмотності та академічної доброчесності. Свої наукові дослідження учні представили на колегіумі.

Анастасія Онищенко, учениця ліцею №3:

- Тема моєї робити медіаграмотність у житті людини. Я вважаю, що у 21 столітті це дуже важлива проблема. Особливо для нас, підлітків. Зробили опитування. Виявилося, що в 11 класі діти сидять у соцмережах від 8 до 10 годин. А в 7 класі від 30 хв. до 2 годин.

Тиждень у ліцей пройшов дуже насичено, - говорить директорка Ірина Гринь. Так діти готуються продовжити своє наукове життя уже в університеті.

Ірина Гринь, директорка ліцею №3:

- Скоро час пролетить і діти стануть на сходинку вище у вищих навчальних закладах. Потім, ми сподіваємось, що ми почуємо їх як відомих науковців. Саме школа, науковий ліцей сприяє формуванню наукової грамотності наших дітей.

Завершився тиждень української мови та літератури та зарубіжної літератури інтерактивним дійством «Буккросинг: від Нестора і далі…»