У Полтаві відбувся фінал обласного етапу Cool Games

Ігри без програшу або фізкультура по-новому - у Полтаві відбувся фінал обласного етапу Cool Games. Це Всеукраїнський спортивний масовий захід для школярів, який не потребує спеціальної підготовки, популяризує рухову активність та нові підходи до фізкультури у школі. У нашій області він проходить за підтримки Полтавського відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України, Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка», відділення Всеукраїнської громадської організації «Українська Федерація учнівського спорту».

Професор Володимир Онищенко, ректор Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка», керівник Полтавського відділення ВГО «Українська федерація учнівського спорту»:

- Приємно, що сьогодні на базі Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» відбуваються фінальні змагання такої чудової гри, як Cool Games. Це направлено на пропаганду здорового способу життя, підняття настрою нашої молоді. Ну і все-таки створення всіх умов, щоб розвиваючи фізичні здібності, молодь досягала успіхів і у спорті високих досягнень.
Роман Греба, Президент ВГО «Українська Федерація учнівського спорту»:

- Діти Полтавщини змагаються за право представляти Полтавщину у Києві на Всеукраїнському Cool Games. А уже потім хто переможе поїде на міжнародний і буде мати можливість представляти Україну на марафоні забігу «She runs» у Парижі - це дівчата. Або на Education Games у місті Олімпії, Греція.
Вадим Стеценко, голова Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України:

- Минулого року ми започаткували проект. Було представництво всієї України. Всі області змагалися у 3-х дивізіонах, вікових категоріях. Але у цьому році він унікальний, бо ми запустили процес відбіркових змагань.

По закінченню команди, учасники-переможці та призери змагань нагороджені кубками, дипломами, грамотами та призами від організаторів та спонсорів. Перше місце серед всіх вікових категорій посіла команда Полтавської школи №2.

- І ми тепер їдемо у Київ. Не знаю коли тільки. Нам дали сертифікати, капітану грамота. Були «Гулівер», треба було пригати. «Дід Мазай і зайці» - переправляти звідти і туди.Учасники змагань з Лубен посіли 2-ге місце серед старшої вікової категорії.

- Дуже довго готувались, ми сподівались на 2-ге чи перше місце. Були недалеко від 1, але вийшло так. Нам дуже сподобалось. Це дуже круті ігри, тому що тут немає програвших. Ми навіть не засмучувались, підтримували один одного і сподівались на перемогу.

Право змагатися за звання кращих в області вибороли 12 команд з Полтавщини: 6 команд з Полтави, 1 команда з Кременчуцького району, 2 команди з Хорольського району, 3 - з Лубен. ідзначили і суддів змагань та вчителів фізкультури - грамотами Департаменту освіти і науки Полтавської ОДА і Полтавського відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України за високий рівень суддівства та вагомий особистий внесок у розвиток фізичного виховання учнівської молоді. Тепер переможці готуються до всеукраїнського фіналу у Києві.

Організатори наголошують: такі заходи показують, як можна інноваційно проводити шкільні уроки фізичної культури та мотивувати дітей займатися спортом. Цінують партнерство з Національним університетом «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» - заклад вищої освіти, який всіляко підтримує розвиток учнівського і студентського спорту. Тут для молоді доступна найсучасніша спортивна інфраструктура і кращі умови для занять різноманітними видами спорту.