Багатофункціональний спортивний майданчик відкрили в Національному університеті «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка»

Багатофункціональний спортивний майданчик відкрили в Національному університеті «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка». Можна грати в теніс, баскетбол, волейбол, міні-футбол та флорбол. Спеціальне покриття не має стиків та швів, не ковзається. Сучасний, комфортний, безпечний майданчик випробували прямо під час відкриття.

Професор Володимир Онищенко, ректор Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка», керівник Полтавського відділення ВГО «Українська федерація учнівського спорту»:

- Надзвичайно приємно, що відкривши у вересні цього року новий структурний підрозділ, факультет фізкультури і спорту, ми продовжуємо розвивати матеріально-технічну базу факультету. Сьогодні відкриваємо. Багатофункціональний майданчик, на якому студенти матимуть можливість займатись тенісом, баскболом, футболом. І школярі матимуть можливість займатись новими видами спорту, такими як Cool Games.

На майданчик вийшли студенти, які займаються ігровими видами спорту, команда з чирлідингу та учні Полтавської загальноосвітньої школи №4, які грають у міні-футбол. Свято було подвійним - нагородили кращих студентів університету, які нещодавно здобули перемоги на всеукраїнських та міжнародних змаганнях. Серед них - чемпіони з кіокушин карате.

Олександр Іванов, студент Полтавської політехніки:

- Нещодавно в суботу ми приїхали з Міжнародного турніру «Кубок Польща 2019», де наша команда успішно виступила. Із 10 спортсменів, які виступили, 9 полтавських спортсменів стали призерами цього турніру.

Анастасія Іваненко, студентка Полтавської політехніки:

- Бабушка була проти. Не подобалось. Це не дівчата повинні займатись, хлопці, але так склалось. Напевно, як багато йдуть на такі види спорту ображали, тому вирішила довести, що ти можеш щось більше.

Цього ж дня в університеті відбулась конференція з міжнародною участю «Фізична реабілітація та здоров’я збережувальні технології: реалії і перспективи».

Професор Володимир Онищенко, ректор Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка», керівник Полтавського відділення ВГО «Українська федерація учнівського спорту»:

- Факультет повинен виконувати місію науково-методичної роботи. І важливо, що саме сьогодні відкрилася 5-та ювілейна науково-практична конференція, але перша, яка відбувається на новому факультеті фізкультури і спорту. Конференція з фізіотерапії. Факультет здійснює ефективну наукову діяльність, методичну діяльність.

До науково-практичної конференції долучились учасники з Литви, Білорусі, Польщі та Азербайджану. Науковці, практикуючі реабілітологи, ерготерапевти та майбутні фахівці говорили про те, як популяризувати фізичну культуру та спорт, здоровий спосіб життя, створювати здорове середовище і повертати різні групи населення від хвороб до активного життя. Це актуальні проблеми сьогодення. До слова, на факультеті фізичної культури і спорту Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» навчається більше 250 студентів, які обрали для себе професію фізичного терапевта, ерготерапевта і тренера, адже суспільство все більше потребує таких фахівців.