Секретар міської ради Шамота підписав розпорядження про надання частини відпустки з виплатою матеріальної допомоги собі на оздоровлення

Секретар міської ради Олександр Шамота підписав розпорядження надати собі частину щорічної основної відпустки з виплатою матеріальної допомоги на оздоровлення. Зробив це під наглядом постійної профільної комісії. Депутат міської ради Віталій Павлій вважає такі дії несправедливими. Говорить, - пересічні працівники комунальних підприємств, у яких невелика зарплата, не отримують на оздоровлення і копійки. А за яку роботу додатково платити секретарю міської ради не зрозуміло? - дивується Віталій Павлій - тобто ми платимо заробітну платню, премію і потім ще відправляємо у відпустку за наш з вами рахунок, рахунок громади ? Всього виходить близько 70000 гривень.

Віталій Павлій, депутат міської ради:

- Це взагалі совковий залишок іде інформація про те, що люди отримують на оздоровлення. Адже і так зарплата являється високою. У нього є премія. Якщо премія і оздоровлення, це виходе, що ми платимо двічі, або і тричі за ту роботу, яку виконує. Тому на сьогодні є дуже багато дорікань щодо роботи самого Шамоти. Я вважаю, що це не доречно.

Як ставляться до того щоб виплачувати матеріальну допомогу на оздоровлення секретаря міської ради Олександру Шамоті ми запитали у полтавців.

- Щоб чиновникам платити як нам пенсію, ми живемо і вони хай попробують. Тоді вони будуть працювати. А так вони працювати не будуть.

- Мені ось машина збила і тисячу тільки дали.

- Це погано. Я сам із лікарні зараз іду. Таблетки 2600 грн. де я зі своєї пенсії візьму такі гроші? А у них оклади гарні.

- Хай краще піднімають наш рівень життя в Полтаві. Дитячі будинки, пристарілі де. Нада на отаке все давати, щоб легше жилося нашим людям у місті. А не оздоравлювати і давати пільги тим, які не заслуговують.

- Всі нада пільги урізати. Урівняти з людьми.

- Хай пенсіонерам на оздоровлення дають. По 40 років пропахали. Вони по виганяли підприємства порозганяли, щоб люди не робили. А вони фришують гроші в карман.

Як запевнив Олександр Шамота на засіданні комісії, - з його здоров`ям все гаразд.