Людину, яка у Полтаві намагалась зґвалтували 11-річну дівчинку, досі не розшукали

5 навмисних вбивств сталось у Полтаві з початку року. Ще 2 - у районі. Всі злочини розкрито. Про це повідомили на прес-конференції у полтавському відділенні поліції. Там прозвітували про роботу за 10 місяців. Людину, яка намагалась зґвалтували 11-річну дівчинку досі не розшукали.

Сергій Бейгул, начальник Полтавського відділу поліції ГУНП в Полтавській області:

- Невідомий злочинець намагався задовольнити статеві потреби неприроднім способом з малолітньою. Наразі, ведуться роботи по розкриттю даного злочину продовжується.
Сергій Бейгул говорить, - у порівнянні з минулим роком розбійних нападів та нанесень умисних тілесних ушкоджень поменшало. Проте, квартирних крадіжок стало більше.

Сергій Бейгул, начальник Полтавського відділу поліції ГУНП в Полтавській області:

- Незаконне поводження зі зброєю. За 10 місяців 2019 року було зареєстровано 52 злочини пов`язаних з незаконним обігом зброї та вибухівки. Вилучено автомат, 6 пістолетів, 14 гранат різного виду, гранатомет та велика кількість набоїв.

За неповний 2019-й до Єдиного реєстру досудових розслідувань внесено майже 4 тис повідомлень про кримінальні правопорушення скоєні у місті та Полтавському районі.