У Розсошенській гімназії ремонтують кабінет хімії та біології

Звичайний урок фізики в одному з сільських навчальних закладів Полтавщини. Вчителька пише формули та виводить підручник на сенсорній дошці. Діти проводять дослідження і результати відразу з`являються у графіку. На екскурсії у Розсошенській гімназії побували освітяни.

Євген Яловець, директор Розсошенської гімназії: 

- Використовуємо у кабінеті фізики лабораторію Ейнштейна. Доробляться кабінеті біології і хімії також будемо використовувати кабінети Ейнштейна. Тобто, тут проводяться ремонти і у 4-х туалетах. Один із них робиться для людей з особливими освітніми потребами.

Сучасне обладнання та ремонти - це результати співпраці Щербанівської ОТГ та обласної влади, - говорить сільський голова Ігор Процик. Це стосується і інших шкіл громади.

Ігор Процик, сільський голова Щербанів:

- Це той момент, коли працює вертикаль влади. Вона однозначно повинна бути. Починаючи від Києва, область і об`єднана громада. Коли ми фахово надаємо проекти, коли ми фахово співпрацюємо, є та гарна умова - співфінансування.

Екскурсію провели у рамках координаційної ради з підтримки та розвитку ОТГ області. У гімназії відбулось 9-те розширене засідання навчально-консультативної робочої групи.

Олена Харченко, директорка Департаменту освіти і науки ОДА:

- Будемо говорити і про використання коштів державної субвенції. І про напрямки, які є в області. Тобто, у нас діють 2 освітянських програм. Опікуємося освітою і обласна цільова програма національно патріотичного виховання для дітей та молоді.

Про удосконалення мережі освітніх закладів говорили близько 30 учасників засідання.