У Полтавському обласному інституті післядипломної освіти відзначили Всесвітній день філософії та 25-річчя кафедри філософії і економіки

У Полтавському обласному інституті післядипломної освіти імені Остроградського відзначили Всесвітній день філософії та 25-річчя кафедри філософії і економіки.

Сергій Клепко, проректор з наукової роботи ПОІППО:

- Філософія, перед усім, навчає кожну людину гідності і свободи. Потрібні філософські знання, потрібні знання нових, інноваційних методів роботи і яким чином від того, яка картина світу свідомості наших педагогічних працівників, який є світогляд залежить їхня діяльність.

Сергій Клепко зазначає за 25 років кафедра має багато успіхів та досягнень.

Сергій Клепко, проректор з наукової роботи ПОІППО:

- Створила відповідно ґрунтовні філософські праці, захищені у нас дисертації і ведеться відповідно аналіз діяльності наших освітян з точки зору, які моделі освіти, які методики впроваджуються в наших школах.

Передусім результативність роботи кафедри - це глибина сформованості у вчителів області власних філософій освіти і програм розвитку шкіл, які обумовили мотиваційну основу педагогічної праці та освітніх інновацій, - додав Сергій Клепко.