До Полтави на конкурс малюнку надійшли роботи з Індії, Словаччини, Польщі та Великої Британії

Понад тисяча робіт, багато дитячих зусиль та підсумки. У галереї мистецтв відбулася церемонія нагородження переможців дитячо-юнацького конкурсу образотворчого мистецтва імені Саші Путрі.

Ольга Курчакова, директор Полтавського художнього музею імені Миколи Ярошенка:

- Теми конкурсу звичайно ті, які хвилювали Сашеньку за життя. Ми, перш за все, звертали увагу на те, які уподобання були у неї і чим жила ця дівчинка, яка прославила Полтаву нашу далеко за межами країни.

2 місце у категорії першої групи посіла Алісія. Говорить, - малювати любить, а ще більше отримувати за це нагороди.

Алісія Шевченко, переможниця конкурсу:

- Там намальований кіт, там намальоване ще море, човни і поле. Мені дуже подобається малювати і я просто хочу це робити.

На урочистостях присутня і мама талановитої художниці Саші Путрі, іменем якої названий один із залів Полтавського художнього музею. Пані Вікторія говорить:конкурс показує , що Сашенька живе, жила і буде жити .

Вікторія Путря, мама Олександри Путрі:

- Діти молодці, а те, що це проводиться раз у два роки така справа - це дуже добре, ми виявляємо таланти, ми можемо допомагати їм знаходити себе.

Цього року до Полтави надійшли й малюнки з Індії, Словаччини, Польщі, Великої Британії. Таким чином, конкурс імені Саші Путрі набув вже міжнародного статусу.