Із апаратної наради в ОДА: дотримання земельного законодавства, виконання програми залучення інвестицій, формування позитивного іміджу Полтавської області

На апаратній нараді у голови ОДА обговорили питання щодо дотримання юридичними особами земельного законодавства. Органи Державної служби України з питань геодезії та кадастру у 2019 році здійснили 50 планових та 63 позапланових заходів державного нагляду у сфері господарської діяльності. Так вдалося виявити 87 порушень земельного законодавства, - про це повідомив начальник Головного управління Держгеокадастру у Полтавській області Вадим Чувпило.

Вадим Чувпило, начальник Головного управління Держгеокадастру у Полтавській області:

- Було здійснено 1096 запитів державного контролю державної площі понад 20 000 га землі. В результаті яких виявлено саме 664 порушення умов законодавства загальної площі 13 000 га. За результатами складено 259 протоколів. Якщо аналізувати динаміку, то щодня складається один протокол за яким притягується до адміністративної відповідальності порушник.

Також на апаратній нараді обговорили виконання програми сприяння залученню інвестицій розвитку економічного співробітництва та формування позитивного іміджу області у 2019 році. У своїй доповіді директорка економічного департаменту Полтавської ОДА Інна Іщенко поділилася, - Полтавська область посіла третє місце за інвестиційною привабливістю. Також розповіла, що перешкоджає потенційним інвесторам вкладати кошти в полтавські компанії та проекти.

Інна Іщенко, директорка економічного департаменту Полтавської ОДА:

- Відсутність в першу чергу містобудівної документації і взагалі просторового планування своїх територій. Це одна із перепон, тому що коли приходить інвестор, він хоче отримати відповідно наявну інформацію. Документацію, щодо тієї чи іншої земельної ділянки.

Голова облдержадміністрації Олег Синєгубов прийняв до уваги усі нюанси при плануванні залучення інвестицій на 2020 рік. Також пообіцяв вже цього тижня представити початковий варіант проекту бюджету на 2020 рік.