Депутат міської ради Майя Матвеєва прозвітувала перед виборцями за рік роботи

Депутати команди Андрія Матковського продовжують звітувати про рік роботи. Майя Матвеєва зустрілась з виборцями в авіамістечку. Мешканці подякували їй за роботу. Кажуть, за рік зробили чимало. Це і перший у Полтаві майданчик для вигулу собак, і ремонт тротуарів, під`їзду та дахів, оновлення дитячих майданчиків. Увагою не оминули боротьбу з амброзією.

Тетяна Пчельнікова, полтавка:

- Цього року велась велика робота. Майя Кадирівна організувала, команда Матковсьгоко, вони виділили людей, які боролись з цією травою. Не один раз, кілька разів. Ми якось пережили ці моменти.

Марина Голікова, полтавка:

- Буду дякувати команді Матковського, Майї Кадировні за те, що у нас є свята для дітей. За те, що діти у нас привчаються до спорту. Я думаю, що у жодному районі міста немає скільки свят, як проведено за цей рік.

Антоніна Політаєва, полтавка: 

- Ви б подивились, як прекрасно ходили по Браїлках. Асфальти зв`язують, майже, кожен будинок. Йдеш і не спотикаєшся. Майданчик для вигулу собак. Ми наскільки задоволені. Скілька радості, коли зустрічаються собаки, 10-12 собак гуляють. Вони спілкуються, ми теж спілкуємось, собаки грають, ми знаємо проблеми один одного. Це так прекрасно.

Лідія Донецька, полтавка:

- А європеєць. Це Боженька, яке вона дійсно утримує. Вона тільки цим і живе і дихає. Нашими дітьми, внуками. У мене внучка сюди ходить. Танцює і як такцює. Велике їх дякую. Низький уклін.

Майя Матвеєва подякувала мешканцям мікрорайону за допомогу. Говорить, - у планах на наступний рік - ремонти дахів та під`їздів.

Майя Матвеєва, депутат міської ради:

- Було проведено велику кількість суботників. Хотілось би подякувати всім мешканцям авіамістечка за цю підтримку, звісно. Хотілось би зробити більше і заплановано побільше. Хотілось би зробити так, щоб наше місто стало таким, у якому хотілось би жити.

На зібранні присутній і депутат міської ради Андрій Матковський. Говорить, - не лише прозвітували за виконану роботу, а й обговорити нагальні проблеми.

Андрій Матковський, депутат міської ради:

- Майя Кадировна, мабуть, найкращий депутат нашої фракції, я думаю, що найкращий депутат міської ради. Тому що вона ночами не спить, допомагає людям, які живуть в її окрузі, а діти і люди окремо. Була дійсно чесна розмова. На жаль, не можу сказати, що все на 100% виконано, що планували. Немає пільгового автобусу, тому що виконком не закупив. Інші є проблеми. Але, ми відверто поговорити про ці проблеми і бачимо як разом їх вирішувати у 2020 році.