270 переможців Всеукраїнських олімпіад та 3-го етапу конкурсів МАН рік отримуватимуть стипендії Президента. Серед них – випускниця Полтавської школи №29

270 переможців Всеукраїнських олімпіад та 3-го етапу конкурсів МАН рік отримуватимуть стипендії Президента. Серед них – випускниця Полтавської школи №29

150 переможців учнівських олімпіад з навчальних предметів і 120 – 3-го етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту МАН впродовж року отримуватимуть стипендії Президента – 2600 грн. на місяць. Відповідними дипломами лауреатів стипендій Президента нагородила Міністр освіти і науки Ганна Новосад 25 листопада. Про це пишуть на сайті МОН.

«Мені дуже приємно, що цьогоріч премію все ж здебільшого отримують учні 8-11 класів – вас тут 140 з 270-и, а це більша частина. Не менш приємно, що сьогодні ми маємо 47 стипендіатів, що отримують стипендію вже вдруге. 5 стипендіатів вибороли таку нагороду вже третій рік поспіль, а учень 11 класу Новопечерської школи Олексій Масалітін вже вчетверте став лауреатом даної стипендії. Я вважаю надзвичайно важливим, що ми маємо переможців, що отримують стипендію декілька років поспіль. Адже стипендія Президента України – це визнання не лише вашого таланту та потенціалу, а й працьовитості. Найголовніше – не зупинятися на досягнутому та розвиватися далі»,відзначила Ганна Новосад.

Серед тих, хто отримуватиме стипендію Президента і випускниця Полтавської школи №29 Дар’я Зогаль. Вона стала переможцем III етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України у 2018/2019 році у у секції правознавство.  

Фото з сайту МОН.