У Полтаві представили сучасний підручник з математики

Тепер вчитися математики стане цікавіше, веселіше і в задоволення. Адже видавництво «Ранок» разом із науковцями розробили сучасні підручники з математики для школярів 1, 2 класів. Тепер через QR код, що знаходиться на кожній сторінці книжки, діти зможуть грати в інтерактивні ігри, звичайно, що пов’язані з математикою.

Оксана Онупрієнко, співавторка книги «Математика»:

- Так от ми створили такий підхід до навчання математики і реалізували його у нашому підручнику, щоб оцим діткам, які переступають шкільний поріг - було комфортно навчатися. Щоб вони не одержували стреси. Щоб вони могли засвоїти математику якомога легше і їм було цікаво і зрозуміло, що ця наука знадобиться їм у житті.

Сучасну книгу з математики представили для вчителів на науково практичній конференції «Інноваційні рішення у початковій освіті: досвід впровадження концепції нової української школи».

Володимир Лелюх, директор департаменту зв’язків з громадськістю видавництва «Ранок»:

- Ми хочемо показати педагогам, показати, щ о математику можна вивчати легко. Якщо ми врятуємо математику, наша країна буде могутньою, буде розвиватися її промисловість, високотехнологічне виробництво.

Також на конференції надавали допомогу вчителям початкової ланки у розвитку методичної компетентності та розповіли, що математика учнями початкової школи може засвоюватися легко і без особливих проблем.