На Полтавщині почнуть лагодити спортмайданчики

Фактично кожне село має свій спортивний майданчик, але не у кожному селі він у нормальному стані. Чимало з них потребують ремонту та вдосконалення, говорить заступник губернатора Валерій Пархоменко. Голова обласної комісії з контролю за станом спортивних споруд переконаний - кожному футбольному стадіону чи спортзалу не завадить мати душові та роздягальні, а також огорожі. Щоправда, деякі майданчики вже давно відпрацювали своє. Пархоменко зазначив - якщо будуватимуть нові, то лише з відповідними ліцензіями.

Валерій Пархоменко
заступник голови - керівник апарату облдержадміністрації
«Раніше спортивні майданчики робили так: приїхала тракторна бригада, привезла труби, зварила, і вважається що майданчик готовий. Зараз ми цього допустити не можемо, бо безпека життєдіяльності дітей - це головне.»

14 мільйонів гривень - саме стільки складає бюджет обласного управління фізвиховання і спорту. Переважну більшість цих коштів витрачають на проведення змагань та олімпіад. Проте за рахунок непрямого фінансування щось перепадає і спортивним майданчикам або приміщенням, які приймають ці заходи.

Валерій Пархоменко
заступник голови - керівник апарату облдержадміністрації
«Для того, щоб провести у Гребінці змагання легкоатлетів, ми використовуємо непряме фінансування. З бюджету виділяють кошти на проведення змагань, але вони йдуть і на облаштування стадіонів чи манежів. За рахунок коштів ми робимо замовлення на проведення тих самих змагань.»

Нагадаємо, раніше заступник губернатора повідомив - навесні цього року планують полагодити близько тисячі спортивних споруд по всій області. Скільки майданчиків побудують, в облдержадміністрації не уточнюють, але підкреслюють - вони будуть захищені від хуліганів.