Суд дозволив арештувати колишнього депутата Жеваго

Суд дозволив арештувати колишнього депутата Жеваго

Слідчий суддя задоволив клопотання підтримане прокурором Генеральної прокуратури України про обрання запобіжного заходу у виді тримання під вартою колишньому народному депутату України ІІІ-VIII скликань, який підозрюється в організації розтрати майна одного з банків України та легалізації (відмиванні) доходів, одержаних злочинним шляхом в особливо великих розмірах (ч. 3 ст. 27, ч. 5 ст. 191, ч. 3 ст. 209 КК України). Про це повідомляє Генеральна прокуратура України.

У зв’язку із систематичною неявкою до органу досудового розслідування Костянтина Жеваго оголошено у міжнародний розшук та слідчим суддею надано дозвіл на його затримання.

Вказана ухвала суду про обрання запобіжного заходу у виді тримання під вартою є підставою для затримання підозрюваного за межами України та видачі такої особи компетентним органам України.

У Генпрокуратурі нагадують, що колишньому народному депутату ІІІ-VIII скликань 27 вересня цього року було повідомлено про підозру в причетності до розкрадання коштів банку, де він є бенефіціарним власником, на суму 2,5 млрд грн.