Полтавець відсудив у міськвиконкому 18 тисяч гривень за пошкоджене колесо

Відсудив 18 тисяч гривень у міськвиконкому. Полтавець Олег Бут в’їхав у глибоку яму на трасі Київ-Харків ще 2 роки тому, ще за мерства Олександра Мамая. Відразу викликав поліцію.

Олег Бут, полтавець:

- Я вскочив у яму. Викликав поліцію. Дочекався поліції. Це була темна пора доби, йшов дощ, було холодно, їхав на досить невеликій швидкості близько 25 км не більше, тому що ями були страшенні. Аби їхав швидше, розбив би 2 колеса. А так тільки переднє, після того, як воно вскочило у яму, автомобіль зразу зупинився, тому що колесу зразу спустило і машина впала грубо кажучи на диск.

З 2017 року тривала судова тяганина. Лише 9 місяців доводили, що дорога на балансі управління житлово-комунального господарства.

Олег Бут, полтавець:

- Суддя апеляції. Зробила велику кількість запитів і по цим запитам стало відомо кому належить ця дорога. Вони це заперечують у всіх інстанціях. Вони з цим зовсім не згодні. Тим паче, суд зробив висновок, що дорого утримувач УЖКГ. Тобто, якщо дорого утримувач УЖКГ, винуватці вони.

Аби добитись справедливості, - продовжує пан Олег, - витратив близько 4 тисячі гривень на послуги адвоката. Це також повинно відшкодувати управління ЖКГ. Говорить, - спостерігав як тут у яму потрапляти десятки авто. А відстоювати свої права пожалкували сил та часу.

- Якщо полтавці будуть звертатися частіше з такими питаннями по таким справам, дороги у Полтаві будуть набагато кращими.

Якщо ви в’їхали у яму та пошкодили авто, необхідно відразу викликати патрульних. Вони зафіксують порушення та стан машини, - кажуть фахівці.

Катерина Григоренко, речниця патрульної поліції Полтавщини:

- Документ згідно вибоїни цієї направляється до відділу безпеки дорожнього руху управління патрульної поліції. І тоді інспектори відділу ДБР виїжджають на місце і складають відповідний матеріал на власника вуличної шляхової мережі. Це адмінматеріал за статтею 140 кодексу України про адміністративні порушення.

Полтавські дороги опиняються у центрі уваги вже усієї країни. З негативного боку ! Сніданок з 1+1 у спецпроекті «Перевірка міст» розказав та показав про стан полтавських доріг. «Гордість міста» - Київське шосе, де ями сягають п’ятиметрової довжини, та у центрі ситуація також незадовільна. Міські чиновники, відповідальні за такий стан речей ,від журналістів традиційно втікають. Після чергової сесії міської ради на прес-конференції секретар міської ради Олександр Шамота на питання «Скільки коштів з міського бюджету виділять на ремонт траси Київ-Харків та коли дорогу полагодять?» відповів: «Хай долучається держава і область, тоді і міська влада допоможе», коли відремонтують не знає.