Молодь Полтавщини презентувала проекти розвитку громади

У стінах аграрної академії відбувся другий етап обласного конкурсу творчих робіт школярів та юнацтва «Громада моєї мрії». Фіналісти мали презентувати свої проекти. На конкурс подавались описи проекту розвитку громади або її частини - школи, лікарні, зони відпочинку, туристичного центру, басейну, ботанічного саду, дороги. Таким чином, говорять організатори, - прагнуть залучити молодь у розвиток місцевих громад.

Володимир Микійчук, виконавчий директор Асоціації «ПОАОМС»:

- Взагалі нам буде дуже приємно, щоб переможці ваших робіт, щоб ваші проекти намагалися втілити в життя. Це один з проектів, який ми реалізовуємо з Полтавською державною аграрною академією. Приємно, що багато робіт.
Голова журі конкурсу Тамара Лозинська розповідає, - відбирали роботи за трьома критеріями.

Тамара Лозинська, завідувач кафедри публічного управління та адміністрування ПДАА, головна журі конкурсу:

- Це креативність, наскільки не ординарно вони підійшли до самої ідеї, це достатньо точний опис цільової аудиторії, це дуже важливо, тому що ми іноді робимо речі, не розуміючи, чого м це робимо. Наскільки змогли обґрунтувати свій проект.

Такі конкурси дають змогу себе розкрити, - говорить проректор з науково-педагогічної роботи і перспективного розвитку ПДАА Тамара Шаравара.

Тамара Шаравара, проректор з науково-педагогічної роботи і перспективного розвитку ПДАА:

- Приємно, що у вас є сили, творчість та натхнення, а головне - віра у перемогу в такому конкурсі, що ви всі тут.
Одна з учасниць конкурсу - Юлія. Сама з Ковалівки. Говорить, - підготували проект, як осучаснити свій навчальний заклад.

Юлія Василець, учасниця конкурсу:

- Це означає - крок вперед у майбутнє, ми будемо показувати свої ідеї для оновлення закладу. Ми там будемо розповідати про медіа студії, становлення сонячних батарей.

Цього року на конкурс було подано 77 робіт. Загалом він передбачає можливість участі як окремих авторів, так і авторських колективів.