У Полтаві до кінця року у відділеннях Нової пошти з’являться два бокси для вторсировини

У Полтаві до кінця року у відділеннях Нової пошти з’являться два бокси для вторсировини. В квітні-липні Нова Пошта провела пілот зі збору упаковки в 10 відділеннях Києва. Клієнти мали змогу залишити коробки та пакувальні матеріали в спеціальних боксах для збору вторсировини. У кожному відділенні було встановлено по три бокси. В одному збирався папір, картон і паперовий ущільнювач. У другому - прозорі стрейч- та пупирчасті плівки, в третьому - пакети та кольорова стрейч-плівка. У відділеннях, де пілот не проводився, вторсировина, як і раніше, збирається співробітниками і передається на подальшу переробку. - розповідає співвласниця Нової пошти Інна Поперешнюк.
Компанія вирішила масштабувати проект. На першому етапі збір вторсировини буде запущений у всіх поштових та вантажних відділеннях Києва, Харкова, Дніпра, Одеси, Львова та Полтави. В 2020 році компанія вивчить досвід масштабування на мільйонники та розгляне можливість подальшого масштабування на решту відділень компанії.
При масштабуванні проекту, Нова пошта вирішила залишити 2 бокси: один для макулатури та гофрокартону, і один для всього поліетилену.

Інна Поперешнюк, співвласниця «Нова Пошта»:

- Турбота про екологію для Нова пошта не данина моді, а частина бізнес-стратегії. Ми в компанії за раціональне використання ресурсів та за мінімізацію негативного впливу на навколишнє середовище. Саме тому компанія, при перевезенні вантажів та посилок, використовує лише упаковку, яку можна здати на вторинну переробку. В нас налагоджено повний цикл збору вторсировини - збір відбувається на терміналах та у відділеннях, офісах. Це дає свої результати. Лише за 10 місяців 2019 року ми зібрали майже 1300 тон вторсировини, що на 36% більше, ніж за аналогічний період минулого року.

З кінця квітня відділення «Нова Пошта» поступово перейшли на новий тип упаковки: замість пінопласту використовується папір вторинної переробки.