Сергій Каплін проти високих зарплат чиновників

У Полтавському окружному адміністративному суді відбулось остання підготовче засідання за позовом Сергія Капліна до міської ради. Він вимагає скасування рішення позачергової 26 сесії про внесення змін до показників міського бюджету. А саме, позивач проти збільшення зарплат міським чиновникам.

Сергій Каплін, позивач:

- Я звернувся до вищого адміністративного суду полтавської області, аби вони відмінили рішення про призначення 50, 60, 70 тисячних зарплат для секретаря міської ради Шамоти, для його заступників Рекотова і т.д. і т.п. Які в основному складаються із 2-х команд. Це команда СДП і команда «Рідного міста» Удовіченка.

На підготовчому засіданні Сергій Каплін подав заяву про відвід судді Ігоря Шевякова від розгляду справи. Він вбачає ймовірний тиск керівника суду на суддю.

Сергій Каплін, позивач:

- Сергій Удовіченко, голова вищого адміністративного суду, керівник цього закладу, разом з татом своїм Олександром Удовіченком впливали на мене, коли я ініціював справу про відміну надвисоких тарифів і говорили: «Сергію, давай ми призначимо свого секретаря міської ради, виконуючого обов`язки міського голови, а наші суди зроблять рішення, аби відмінили тарифи на проїзд. Вони мене шантажували, спекулювали.

Сам суддя Ігор Шевяков інформацію спростовує. Колегія суддів відмовила Сергію Капліну у його заяві про відвід.

Ігор Шевяков, суддя:

- Мені не відомо з ким ви зустрічалися, про що ви говорили. Моє рішення було прийняте на підставі закону. Я жодним чином у цій справі не зацікавлений. Повірте, якби у мене була найменша підстава заявити самовідвід, для того, щоб уникнути такого маніпулятивного тексту, я б цей самовідвід заявив. Але підстави у мене, на жаль, відсутні.

Справу розглянуть на судовому засіданні 17-го грудня.