У Полтаві новий мер

У Полтаві обрали студентського мера. Делегати з усіх ВУЗів міста зібралися на щорічній звітно-виборчій конференції. Ексстудмер Сергій Шабельник розповів про те, що вдалося зробити під час його каденції. Говорить, - за його ініціативи реалізували проект благодійний бал «Допомогти так легко», конкурс «Шевченкові думи» та інше. Залишати посаду не сумно.

Сергій Шабельник, ексстудмер Полтави:

- Хочу сказати, що це не сумно, адже я,сподіваюся, передам тій людині, яка буде продовжувати те, що намагався робити я. Я буду її підтримувати. Взагалі не сумно. Я, як є ще студентом, то буду звичайно підтримувати ініціативи студентської ради міста Полтава. Буду з ними співпрацювати, організовувати Думаю, вони будуть підтримувати мої ідеї та пропозиції.

Цьогоріч кандидатів у студентські мери 2 – Голос Анастасія -- студентка Полтавської державної аграрної академії та Іван Соловей - студент комерційного технікуму. Кожен з них активно розпочав свою агітацію ще 16 листопада. Представили на широкий загал передвиборчі програми.

Анастасія Голос, кандидатка на посаду студмера Полтави:

- Моя передвиборча компанія за те, щоб студентська рада займалися не тільки студентським дозвіллям, а дійсно захистом прав студентів. Я вважаю, що нам модель студентського самоврядування треба модернізувати під потреби молоді, потреби сучасності і взагалі тенденцій.

Іван Соловей, кандидат на посаду студмера Полтави:

- Я прийшов сюди з ідеями своїх проектів, які я хочу втілити та з новою системою студентського самоврядування. На мій погляд студентському самоврядуванню погано доноситься мета проведення якогось заходу, або просто студенти не розуміють навіщо вони тут знаходяться. 

На вибори завітав і депутат міської ради Олександр Глазов. Він сам був студентським мером міста 2 роки поспіль.

Олександр Глазов, депутат міської ради:

- Приємно, що у свій час я також був студентським мером міста Полтави. І це надзвичайно важлива організація, так як вони представляють інтереси молоді в стінах полтавської міської ради. На сьогоднішній день невелика кількість ініціатив молоді підтримується, тому це надзвичайно важливо, щоб кандидати представляли інтереси і відстоювали їх гідно.

Після голосування лічильна комісія оголосила результати. За Івана Солов’я віддали 112 голосів, а за Анастасію Голос – 148. Тож новим студентським мером міста Полтава стала Анастасія Голос.