Понад 120 собак живуть на пункті перетримки у Полтаві

Діти зібрали їжу для безпритульних тварин. Учні різних шкіл міста відвідали пункт перетримки собак. Взяли участь у місячнику доброти. Акція має назву «Допоможи перезимувати своєму чотирилапому другу».

- Передавали сюди їжу, іграшки і навіть будки з повідками, бо нам жалко і хочеться допомогти тваринам, у яких немає дому і господарів.

- Цю акцію проводив учень 7-го класу Ілля Поляк. Ми зібрали десь 30 кг крупи. Школа у нас щорічно проводить такий захід. Всі класи збирають хто скільки зможе. У нас не проводиться такого конкурсу. Хто скільки зможе, скільки і приносить.

- Ми зібрали більше 200 кг круп і більше 50 кг корму. Навіть теплі речі та також різні іграшки для тварин.

Всього у пункті перетримки понад 120 собак. Охочі можуть їх забрати додому. Ініціатор місячника доброти - центр захисту живої природи «Юний Європеєць».

Майя Матвеєва, Голова наглядової ради ПОБО «Центру захисту живої природи директор БО «Юний європеєць»: 

- Діти завжди з радістю відзаваються. Це тісна співпраця. Відкликаються і адміністрації шкіл міста і вчителі і найголовніше, учасники наші діти і батьки. А діти з великою радістю збирають не тільки продукти харчування, медикаменти. Збирають також і будматеріали, деякі виробляють будки, приводять за пункт перетримки.

Це 16-та акція у рамках місячника доброти.