У Полтаві 200 будинків цілу добу залишилися без газу

У Полтаві 200 будинків цілу добу залишилися без газу . Працівники «Полтавагазу» відключили подачу газу на кількох вулицях - Січових стрільців, Тургенєва, Яківчанського, Гастело і Біологічній. Як повідомили місцеві, зі слів працівників «Полтавагазу», - це плановий ремонт. Отримати коментар газовиків, чому плановий ремонт - посеред холодної зими, нам не вдалося. Місцеві жителі зверталися до представників влади, Олександра Шамоти, який, у свою чергу, додавав їх у чорний список...Мешканці гірко жартують, що з розумінням ставляться до такого, адже звечора чиновники гуляли День працівників місцевого самоврядування. В них були інші проблеми.

- До нашої мерії неможливо майже було, за виключенням однієї людини, нереально додзвонитися, тому шо у них в цей час була вєсєлітєльная програма. Вони в ПД «Листопад» відзначали день місцевого самоврядування. Всі відбивали, ніхто не знімав, а хто знімав трубку, то казали, шо вони за рульом, то їх немає у місті.

- Теж перенесли вчора і холод і думали дійсно, що не буде ніякого тепла. Дійсно ми виживали, тим що у мене у сина електроплита газова внизу. У духовці розігріли вчорашню картошку, вчорашній суп, поїли і живі були, електрочайник - попили чаю. Так ми і вижили.

- Так воно і є, якшо підеш за якось помощью, то тобі хляп, хто що дасть.

Такою бездіяльністю міської влади обурюється Сергій Каплін, який вже багато років відстоює інтереси полтавців. Говорить, - про яке святкування може йти мова, якщо стільки сімей залишилося без тепла, а на дворі - зима. Тут надзвичайний стан треба вводити, а чиновники розпивають від радості.

Сергій Каплін, лідер «Партії за простих людей»:

- Що ви святкуєте ... Я, до речі, знаю, що люди прийшли до «Листопаду» на святкування, щоб повідомити про проблему, так ті вказані чиновники переодіті у жіночі плаття тікали із цього «Листопада» чорним входом, для того, щоб не спілкуватися із людьми і для того, щоб далі обслуговувати інтереси монополіста, з яким вони пов’язані іще з 90-х років, коли власник «Полтавагазу» був народним депутатом України з партії регіонів і тоді коли був Удовіченко головою ОДА від партії регіонів.

Поки готувався матеріал газопостачання відновилося. Місцеві жителі запевнили, - звертатимуться до суду. Як запевнив Сергій Каплін, він, як фаховий юрист, допоможе відстояти інтереси звичайних полтавців, як колись не дозволив тотальне встановлення загальнобудинкових лічильників на газ, гарячу та холодну воду.