Яма посеред дороги

Наталія Коротун - мати солдата, який загинув на війні в Афганістані. Минулого року, у тридцяту річницю його смерті, відкрили стелу, присвячену хлопцеві. Окрім цього, один з кандидатів у народні обранці від об"єднання "Наш дім Полтава" пообіцяв - виділять кошти, щоб відремонтувати тротуар біля стели. Вже тоді асфальт був у жахливому стані, а згодом і зовсім провалився. Кілька разів людей із переломами та забоями -розповідають очевидці, забирала швидка - вони не помітили яму ввечері.

Наталія Коротун
мешканка будинку за адресою вул. Великотирнівська, 10/61
«Люди не можуть пройти ні з візками, ні з колясками. Так, можливо, перестрибнуть, і все.»

Проте зруйновані тротуари - лише маленька частка від усіх проблем, бідкаються мешканці. Комунальники хочуть перетворити їхній двір на смітник. Гілки та листя складають прямо під вікнами. Або ж біля дитячого майданчика.

Наталія Коротун
мешканка будинку за адресою вул. Великотирнівська, 10/61
«Діти гуляють, а там з однієї сторони смітник, і з іншої смітник. Увесь дитячий майданчик - смітник.»

Гратися дітям заважають не лише купи відходів. Старий хокейний майданчик, на якому щозими заливали каток, останнім часом забутий. Він потребує капітального ремонту.

Володимир Капустник
«У цьому році, не зважаючи на гарну зиму, катка не було. Цей дитячий майданчик - це звичайно добре, але Мамай міг і хокейному полю не дати занепасти.»

Невідома також доля одного з балконів на першому поверсі у п’ятому під’їзді. Під ним - розповідають обурені мешканці, ще до нового року вели ремонтні роботи ЖЕДівці, але закінчили, так і не привівши усе до ладу.

Катерина Нетребко
мешканка будинку за адресою вул. Великотирнівська, 10/61
«Там живе інвалід, його балкон вже повністю висить»

Мешканці будинку переконують - їм вже просто соромно. Весь цей безлад бачать не лише інші полтавці, але й гості міста.

Наталія Коротун
мешканка будинку за адресою вул. Великотирнівська, 10/61
«Автовокзал, багато людей проходить з різних міст, районів, навіть іноземці. У під’їздах ми самі врешті решт наведемо лад, але тут, мабуть, влада повинна допомогти.»

У прес-службі міської ради, куди ми звернулися за коментарями, нам повідомили - почнуть лагодити тротуар та діри під балконом вже незабаром. До цього, мовляв, морозна погода заважала. Мешканці сподіваються - ремонт зроблять до того, як ще хтось постраждає.